Magazin

Volkan Demirel’e yeniden aşık olma sebebi

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel, katıldığı programda çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Aşkı “geçici bir his” olarak tanımlayan iki çocuk annesi tescilli güzel, ailesiyle birlikte yaşadığı büyük Kahramanmaraş depremi sonrası eşinin manevi duruşuna vurgu yaptı.

2009 yılında Miss Belçika güzellik yarışmasında birinci seçilen Zeynep Sever, 2010’da Volkan Demirel ile nikâh masasına oturmuştu. Şubat 2014’te Yade’nin doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan çift, Ağustos 2017’de Yeda adını verdikleri ikinci kızlarını kucaklarına almışlardı.

Zeynep Sever Demirel, katıldığı programda aşka bakış açısını anlattı.


Aşk gerçekten bir duygudan ibaret ve geçici bir şey. İlk heyecanı, yoğun duyguları imkanı yok taşıyamazsın. Biz taşıyamadık! Realist tarafım ağır basıyor, ilk günkü heyecanı ararsan eğer, onun yerine başka bir şeyleri koymaya başlıyorsun. Ben öyle yaptım, muhtemelen Volkan da öyle yaptı.

Eşiyle farklı karaktere sahip olduklarını belirten tescilli güzel, “Biz Volkan’la çok zıt karakterde iki insanız, depreme kadar da çok daha zıt karakterde iki insandık. Volkan maddeseldir, ben maneviyimdir. Volkan çok konfor düşkünüdür, ben daha yeniliklere açık bir tipimdir, onun için konforumdan vazgeçebilirim. O mesela lüks sever ben daha her şeye açık bir tipimdir” ifadelerini kullandı.


Onun depremden sonraki o manevi duruşu, Hatayspor’u bırakmaması, hayalinde olan kafasını karıştıran teklifler almasına rağmen, bir an bile düşünmeyip ‘hayır ben Hatay’la devam edeceğim” demesi benim için yeniden aşık olma sebebi. Bu depremden önce yoktu, deprem bizim hayatımıza o yönden de dokundu.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.