Magazin

Karısının müstehcen fotoğraflarını paylaştı

Karısının müstehcen fotoğraflarını paylaştı, sosyal medyada tepki yağdı! “Bu sene pantolon yok.”

Reality şov yıldızı Kim Kardashian’dan boşanmasının ardından sürpriz bir şekilde Bianca Censori ile evlenen Kanye West, eşiyle birlikte ilginç giyim tarzları ve davranışlarıyla sık sık gündeme gelmişti. Ünlü isim, son olarak Censori’nin müstehcen pozlarını Instagram hesabından paylaşmasıyla adından söz ettirdi. West’in bu hareketine, sosyal medyada tepki yağdı.

Ünlü rapçi Kanye West, geçtiğimiz sene eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian ile sekiz yıllık evliliğini sonlandırmıştı. Boşanmalarının ardından kendi markası Yeezy’nin çalışanlarından biri olan Bianca Censori ile aşk yaşamaya başlayan West, sevgilisiyle Beverly Hills’de yapılan samimi bir törenle evlenmişti.

West ve birkaç yıl boyunca rapçinin moda markası için mimar olarak çalışan Censori ile ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı da, Kim Kardashian’a olan benzerliği olmuştu.

İlginç giyim tarzlarıyla ve halka açık yerlerdeki uygunsuz görüntüleriyle çok konuşulan ikiliden Kanye West, son olarak eşinin müstechen fotoğaflarını sosyal medya hesabından paylaşmasıyla gündeme geldi.

West, eşinin ‘çıplak’ sayılabilecek karelerini peş peşe 18.5 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yayınlayarak; gönderilerine “Bianca bu sene pantolon giymeyecek” ve “Bir şey mi düşürdün?” gibi mesajlar yazdı.

Rapçinin bu paylaşımları, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Instagram kullanıcıları, Kanye’nin bu ‘rahatsız edici’ paylaşımlarına tepki gösterdi.

– Artık eşini aşağılamayı bırak!
– Çocuklarının Instagram hesapları var, bu paylaşımları görüyorlar.
– Eşine saygılı davran. Tüm dünya onu bu halde görmemeli!
– Bianca’nın açık fotoğraflarını paylaşıyor, ama Kim açık giyindiği zaman kızıyordu.
– Kızın North’un evlendiğini ve kocasının onu bu halde paylaştığını bir düşün.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.