Foto HaberMagazin

Zara: Allah mı söyletti, bir yerden mi duydunuz

Ünlü şarkıcıi bir caz albümü hazırladığını, pandemi ve dünyanın genel durumundan dolayı bir türlü çıkarmaya fırsat bulamadıklarını söyledi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Zara:
Arabeskten, halk müziğine… Sanat müziğinden yabancı şarkılara uzanan çok geniş bir perspektifte çalışmalarınız oldu. Geriye bir tek rap kaldı. Ona ne zaman sıra gelecek?” sorusu yöneltilen Zara, “Allah mı söyletti, bir yerden mi duydunuz bilmiyorum ama yepyeni bir şey deneyeceğim. Çarşamba günü bunun için stüdyoya giriyoruz. Oldukça sıradışı bir şey deneyeceğiz ve benim son derece içime sinen bir fikir, bir şarkı bu” ifadelerini kullandı.

Rapçi Eypio ile sürpriz bir düet yapacağı öğrenilen sanatçıya, son röportajında özel hayatı hakkında “Aşk kadınıyım, aşkı arıyorum “demişti. “Aradığınız aşkı bulabildiniz mi?” sorusuna tebessüm eden Zara, “Aradığınız aşkı bulabildiniz mi?” sorusuna, “Vallahi hâlâ arıyorum. Gerçi ‘arıyorum’ derken pek bir şey yaptığım da yok. Zaman geçtikçe insan daha seçici oluyor” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.