Haber

Tarih sizi hiç affetmeyecek!!!

Bazen haklı olmak öyle büyük acı ki!!!

Dedim…

Burada kaç kez yazdım ama kaç kez…

Bana umut, yazdınız!!!

Kötümser olma dediniz ama yazdım, çok yerde defalarca konuştum anlatmak için çırpındım ve hiç yapmadığımı yaptım son iki seçimde ailemin oy haklarını gasp ettim!!!

Çünkü bu yurtta kötü şeyler olacaktı ve öyle kötü şeyler olacaktı ki bunun önüne geçebilmek bir yana kar topu gibi büyüyüp tahammülsüz bir kaos cereyan edecekti bu güzel yurtta!!!

Bu yurtta işbirliği yapıp iktidarı paylaşmış çıkarları çatışınca birbirine girmiş gruplar birbirini yemek birbirini bitirmek için ellerinde ne varsa kullanmak adına bu yurt için can vermiş yiğitleri topyekun kullanıyorlar!!!

Bu yurtta parası olan yurt savunmasında görev almıyor, bu ülkenin birçok bürokratının çocukları da aynı durumda!!!

Görev alanda malum hallerde!!!

Bu yurdun yoksul çocukları inandıkları kutsal dava adına karın tokluğuna görev yapıp onurlu biçimde can verirken bu yurdun onursuz, kişiliksiz evlatları onların kanıyla alay edercesine ne varsa birilerine zarar verebilmek adına bu yiğitlerin ailelerini ve kutsal davalarını kullanıyorlar!!!

Öyle bariz ki o avuçların sevinçle birbirine sürttüğü!!!

Reis yatacak yerin yok ama sen nasıl bir adamsın ki bu yurtta bu kadar adam sana inanıp sana alkış tutuyor!!!

Bu ülkeye öyle bir zarar vereceksin ki yaşanacak acıları kitaplar bile uzun süre yazamayacak acıdan demiştim ve başladı ve büyüyecek çünkü hepsi senin yüzünden senin şakşakçılarının yüzünden  üç beş kuruş menfaat adına arkandan gelenlerin yüzünden olacak bunlar ve tarih sizi hiç affetmeyecek!!!

Mustafa Adıyaman

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.