Haber

Huzur gavurun topraklarında Müslümanın değil!!!

Kaç zamandır yani uzun zamandır ne zaman duysam ne zaman izlesem yazılı, görüntülü, sesli basında “iltica, mülteci” haberlerini illet oluyorum midem bulanıyor bin küfür basıyorum!!!

Yahu arkadaş kendi topraklarımızın içine ediyoruz, kendi halkımıza birbirimize bin zulüm yapıyoruz doğanın ruhun insanın inancın içine ta göbeğine hem de çekirdeğin merkezine ediyoruz sonra yıllarca hakirlediğimiz, küçük gördüğümüz, ecnebi diye, gavur, kefere, diye sabah akşam bin lafla birbirimize pazarlayıp yasak topraklar ilan ettiğimiz yerlerin halklarının kapısında kendimizi rezil rüsva ediyoruz!!!

Hepiniz Müslümansınız ama biriniz nedense bir Müslüman ülkeyi tercih etmez Müslüman halkın yaşadığı nokta yere tenezzül etmezsiniz!!!

Adamlar tarih boyunca bugünkü huzurları için iç savaşlar, devrimler yapmış baş kaldıranlar kilisece cadı büyücü ilan edilip cayır cayır yanmış ama baş vermiş asla inandıklarından vaz geçmemiş…

Din savaşları yapmışlar, mezhep savaşları yapmışlar ama topraklarından kaçmamışlar ve bugün bilime, özgürlüğe, insan haklarına inanıp güzel bir yurt kurmuşlar barış ve huzur içinde yaşanılan gerçek demokrasinin olduğu siz hep kaçmayı hep asalaklar gibi yaşamayı ve çöl gelenekleri içinde birbirinizin kanından beslenmeyi ilke edinip birbirinizin hayatına karışmayı birbirinizle uğraşmayı marifet belleyip Tanrıyı da buna şahit tutmuşsunuz sonra da size doğru olanı anlatmaya çalışanları öldürüp, hiçleyip yok edip doğrudan beslenilen topraklarda gönüllü köleliğe razı oluyorsunuz hem de insanlık onurunuzu ayaklar altına alıp ve bundan sorumlu olan atalarınızı yargılayıp geçmişinizle yüzleşmeden!!!

Bunca rezilliğe şahit olup bu rüsva lığı gören halkım da zerre ders almaz mı delireceğim yahu hala mı anlamazsınız hala mı göremezsiniz hala mı şu yaşanılanlar size akıbetinizi göstermez be yahu!!!

Bir de şurada yazılıp çizilenleri görünce bu halk ne içiyor diye aklım eriyecek…

Hayır bin sorunum içinde buna takılıp kaldıysam var bir hikmet!!!

Sanki adamlar yurtlarına her isteyeni alıp onlara yaşama izni vermek zorunda!!!

Her halk kendi yurdunu yaşanılır kılmalı hazıra konup onca emekle cennete dönüştürülen yurtları cehennem edercesine varıp biz geldik alın bizi dememeli!!!!

Hayır çok mu istiyorsunuz bir yurt değiştirmeyi? gidin bir Müslüman yurda çünkü ülkenizi o hale getiren şey dinsel kaygı ve kavgalarınız değil mi?

ama siz de biliyorsunuz huzur gavurun topraklarında Müslümanın değil!!!

Ne kadar acı değil mi!!!!!

Mustafa Adıyaman

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.