Magazin

Eski milli atlet Sema Aydemir’in pavyon dansı tepki çekti!

İnci Taneleri dizisindeki pavyon dansı sahnesinin ardından sosyal medyada Dilber akımı başladı. Eski Survivor yarışmacısı Sema Aydemir mini elbisesiyle kamera karşısına geçerek pavyon dansı yaptı. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Sema Aydemir‘e tepki yağdı.

Survivior’un eski yarışmacısı Sema Aydemir, son dönemlerde popüler olan Dilber dansı akımına uydu. Süper mini elbisesiyle kamera karşısına geçen Sema Aydemir, kurtlarını döktü.

O anları sosyal medya hesabından paylaşan Sema Aydemir, paylaşımına ”Dilber hepimizi ele geçirdi, Dilberlere tercih edilince acil oynuyoruz (bu arada pavyonlara özendiriyorsunuz falan diyenlere; ya arkadaş iki geyik yaptık, hiç mi pavyon bilmiyordu insanlar. İçinde olan gidiyor olmayanın zaten be işi var, ben mi yani saçmalamayın lütfen, bu zamana kadar spora özenmediniz de pavyon mu ilginizi çekti?)” notunu düştü.

Sema Aydemir’e paylaşımında dolayı tepki yağdı. Aydemir’in paylaşımına “Gerek var mıydı?Hiç yakışmadı”, “Örnek insansın özendirmeye gerek var mı?” şeklinde yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.