Biyografiler

Salih Eskici kimdir?

6 Mayıs 1995 tarihinde Eskişehir’de doğdu. İlkokul eğitimini 30 Ağustos İlköğretim Okulu’nda, ortaöğretim eğitimimi Milli Zafer İlköğretim Okulu’nda, lise eğitimimi ise Eskişehir Atatürk Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Arel Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünden mezun oldu.

2017 yılında askerlik vazifemi yedek subay olarak Sivas’ta icra etti. Akademik olarak yüksek lisans eğitimine İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde devam etti ve Klinik Psikolog unvanına sahip oldum.

Bursa Özel Mimar Sinan Bakım Merkezinde kurum psikoloğu olarak çalıştı. 2020 yılında memleketi Eskişehir’e dönen Salih Eskici, Yaşam Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ni kurdu. 2022 yılında Arş.Gör.Dt.Sinem Eskici ile evlendi, bir kız çocuk babası oldu. 

Mayıs 2023 Türkiye Genel Seçimlerinde Memleket Partisi Eskişehir 4. Sıra milletvekili adayı olan Salih Eskici, Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde Memleket Partisi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. 

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.