Haber

Özlem Ağırman : “Onurunu kaybedenler her şeyini kaybeder”

GDP Genel Başkanı Özlem Ağırman, HSK’nın hedefi haline gelen Yargıç Ahmet Çakmak’ın meslekten ihracının istenmesine sert tepki gösterdi.

Özlem Ağırman sosyal medya hesabından gösterdiği paylaşımda;

“Onurunu kaybedenler her şeyini kaybeder, onurunu satanlar bir gün ülkesiz, topraksız, dilsiz kalır köle olurlar. Onurunuzu kaybetmeyin, satmayın.”

“Erdoğan’ın üçüncü kez adaylığını YSK’ye taşıyan yargıç Ahmet Çakmak, HSK’nin hedefi oldu. Çakmak’a farklı gerekçelerle iki kez yer değiştirme cezası verildi, son olarak meslekten ihracı istendi.”

“HSK’ye savunmasını sunan Çakmak: “Bende candan önce onur ve şeref gelir. Ucunda ölümde olsa” dedi. Siz de sesiz kalmayın, kıyak emeklilik, koltuk derdine düşen muhalefetin sessizliği bu ülkeyi kasıp kavuran AKP baskısına döndürdü.”

“Yaprak kımıldamıyor, AKP laikliği, devleti, gelenekleri yok ediyor. gerici Arapçılar, ingilizci vahabiler ülkemin topraklarında ‘sivil toplum örgütleri‘ adıyla şer yapılar oluşturup sanata, güzelliklere, yaşam biçimlerimize saldırıyor.”

“Din ve vatan sevgisi bir endüstri haline getirilmiş. Bu durumdan çıkmanın yolu Atatürk’ün kurucu cumhuriyet değerlerine sımsıkı sahip çıkmak, milli mücadelenin bugünkü koşullarda verilişinin çoban ateşlerini yakmaktır.”

Unutma, sen Anadolu’nun kadim geleneklerinin çocuğusun, Araplaşmaya izin verme.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.