Magazin

Bilal Hancı’dan açıklama

Eşi Bilal Hancı‘nın gece kulübünde bir kadınla öpüşürken çekilen görüntüsünü paylaşan Esin Çepni, gözyaşlarına boğulmuştu.

Esin Çepni, Instagram hesabından yaptığı açıklamasını şu sözlerle dile getirmişti:

“Her zaman güçlü durmaya çabaladım, her zaman dışım sert kabuk olsa da içim kan ağladı. Bugün anladım ki dışından ağlayanlardan korkulurmuş. Sizin merhametli, düzgün sandıklarınız asıl iş bitirenlermiş. Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü. Sebebini de gözlerimle gördüm. Siz de görün istiyorum.”

Gözyaşlarına boğulduğu anları da yayınlayan Çepni, “Fiziksel ve ruhsal olarak iyi değilim. Biraz dinleneceğim bir süre” ifadelerini kullandı.

Aldatma haberleri ardından bir açıklama da Bilan Hancı‘dan geldi. Hancı yaptığı açıklamada; 

Merhabalar yaşanan olaylardan dolayı çok üzgün olduğumu belirtmek isterim. Bir süredir boşanma sürecindeydik. Bir süredir boşanma sürecindeydik ve 19 Ekim Perşembe günü anlaşmalı bir şekilde davamız görüldü.  Hakim boşanma kararı verdi. Ancak usulen henüz karar kesinleşmemişti. Paylaşılan görüntüler bu tarihden sonra bir gece mekanında alkolün etkisiyle yaptım. Boşanmaz sebebimiz hiçbir şekilde ihanet ya da aldatmaya dayalı değildi. Öncelikle Esin’den, Esin’in ailesinden, arkadaşlarımdan ve siz değerli Türk halkından çok özür dilerim.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.