Müzik

Gökçe – Aksiyondayım

Alternatif müziğin güçlü ismi Gökçe, en son yayımladığı “Bu Kalp” şarkısı sonrası sevenlerinin karşısına “Aksiyondayım” isimli yepyeni şarkısıyla çıktı.

Gökçe:Son günlerde en önemli kişinin kendim olduğunu daha iyi anladım ve ben neyi seviyor ve hangi tarzları en çok dinliyorsam o tarz müziği yaptım, inanılmaz memnunum bu şarkının soundundan. Varolan alışılmış tarzıma yeni format attım ve ortaya “Aksiyondayım” çıktı” diyen Gökçe, Efe Onat ile beraber ilk defa altyapı üzerine söz ve beste yaptı.

Kolektif bir çalışma sonucu ortaya çıkan “Aksiyondayım“ın düzenlemesi Serhat Özen tarafından yapıldı. Kapak ve klipte Gökçe‘nin kullandığı kostüm ve sıra dışı maske Asli Jackson imzasını taşıyor. Aslı Jackson‘ın sürdürülebilir moda fikrinden yola çıkarak hazırlanan kostümlerle, insanlara “var olanı harcama, atma, üstüne ekle değiştir ve tekrar giy, kullan” düşüncesi empoze etmeye çalışıldı.

Gökçe, birçok klibinde birlikte çalıştığı İdil Dizdar ve Said Dağdeviren ile yeniden kamera karşısına geçti. Çekimleri 14 saat süren klipte Gökçe; farklı kültürlerin bileşenlerini, gelişigüzel bir biçimde yeni bir bütünde oluşturdu.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.