Müzik

İpek Özcan’dan Yeni Single “Dönsün Dünya”

İpek Özcan, R&B pop tarzındaki “Dönsün Dünya” isimli yepyeni şarkısını 16 Ekim Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital platformlarda yayımlıyor.

Sözü sanatçının kendisine müziği Tone Jonez imzalı çalışmanın düzenlemesi ise İpek Özcan ve Murat Özçelik’e ait.  Yeni çalışmanın video klip yönetmenliğini Murat Özçelik üstlendi.

 Dinleyicilerine ritmiyle dans ettirme sözü veren pozitif ve enerjik bir şarkı olan “Dönsün Dünya”, yaşanılan karmaşık dönemde içsel dengesini bulmakta zorlanan insanlara dikkat çekiyor. Umutsuzluğa kapılmadan dertlerin bir süre de olsa kenara bırakılıp dünyanın ritmiyle dans edilmesini, tatlı ve eğlenceli bir dille söylüyor.

İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği eğitimini bitirdikten sonra tiyatro ve müzik eğitimi aldı ve Beşiktaş Kültür Merkezi bünyesinde tiyatro oyunlarında oynadı. Bir yandan oyunculuğu devam ederken bir yandan da çocuk yaşlardan beri devam ettirdiği yazarlığa ve müziğe sıkı sıkı tutundu. Hayatına oyunculuk, yazarlık ve besteler kattığı yıllardan sonra artık kendi yazdığı şarkıları dinleyicilerle buluşturmaya devam ediyor.

 “Dönsün Dünya” isimli single çalışmasını tüm dijital platformlarda video klibini ise MuzikPlay YouTube kanalında bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.