Müzik

Efe Dikmen’den yılın son şarkısı: “Boşluk”

Efe Dikmen, yeni çalışması “Boşluk”u On Air Music Co. markasıyla yayımladı.

Genç müzisyen, yeni çalışması ile ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor:

“Yeni şarkım “Boşluk”, yapım aşamasında üç şehir gezdi. Enstrüman kayıtları İzmir’de, vokal kayıtları Aydın’da Bam Stüdyo’da, mix & mastering’i de Antalya’da Hasan Azze tarafından yapıldı.

Şarkının sözü ve müziği bana ait. Düzenlemesini ‘Boşver Geçer’in müziğini de yapan Necati Kaba üstlendi. Gitarlarda yine Necati Kaba, davulda Berkant Özoktaş ve bas gitarda da Burak Usluer yer aldı.”

Kapak tasarımı Öztürk Ekinci tarafından hazırlanan şarkı, Efe Dikmen’in yazarken hissettiği kızgınlığını yansıtıyor. Genel olarak insanların basit yaşamları ve maskeleri arasında sıkışıp kaldıklarını ve isteseler de rollerinden çıkamadıklarına inandığını belirten müzisyen “Boşluk” ile ilgili sözlerini şöyle noktalıyor: “… Bu yüzden kafalarının içindekini tamamen boşluk olarak nitelendiriyorum.”

Yılın hem Efe Dikmen hem de On Air Music Co. açısından son şarkısı olma özelliği taşıyan ve Apple Music Türkiye, Fizy gibi editör listelerde yer alan “Boşluk”u dijital müzik servislerinden dinleyebilirsiniz.

Spotify I Apple Music I Fizy I Muud I Deezer I YouTube Music


Efe Dikmen Sosyal Medya:

Instagram I Twitter

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.