Müzik

Sultan Bozkurt – Sebebini Sorma

Sultan Bozkurt, sözü Cüneyt Çakım’a müziği Cüneyt Çakım ve Sonay Yağız’ a ait olan, aranjesini ise Onur Betin‘in üstlendiği “Sebebini Sorma “  isimli şarkısını Süper Müzik etiketi ile yayınladı.

Sultan Bozkurt, 2000’li yılların başlarında Pınar Aylin’den dinlediğimiz şarkısını Onur Betin yönetmenliğinde kliplendirdi.

Yoğun bir çalışmayla yaklaşık iki günde tamamlanan klibin çekim aşamasında Sultan Bozkurt At’a binerek keyifli görseller sergiledi, şarkının hareketli ve melankolik duygusuna  uygun bir klip çalışması ortaya çıkarıldı.

Klibin Stylingini ise şarkıcının kendisi üstlendi. Sultan Bozkurt, birbirinden güzel ve farklı tarzda kostümleriyle klibi renklendirdi.

Sultan Bozkurt:” Dinamik ve güçlü alt yapısıyla Hem kulüplerin hem de radyoların yer vermekten keyif alacağı bir  şarkı oldu. İzmirde harika bir klip çektik, çok iyi bir çalışma ortaya çıkardık. Çok iddialı bir çalışma oldu. Çok heyecanlıyım.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.