Haber

CHP kongresinde İnce tuvalet kenarına!

CHP’de kurultaydan sonra sular durulmuyor. Partide Muharrem İnce’nin kongrede adeta dışlanıp tuvalet kenarına oturtulmasından sonra herkesin merak ettiği en önde oturan isim, Kılıçdaroğlu’nun maaşlı çalışanı danışmanı çıktı.

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, partisinin 37’nci kurultayında tuvaletin önüne oturtulurken, 2010’da Kemal Kılıçdaroğlu ile partiye gelen maaşlı çalışanı, Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Recep Cengiz protokolde en ön sıraya oturtuldu.

“EN ÖNDE OTURAN KİM?” SORUSUN CEVABI MERAK KONUSU OLMUŞTU!

Cumhuriyet Halk Partisi’nin kongresi sona erdi ancak ortaya çıkan skandallar konuşulmaya devam ediyor. Partinin son kurultayında delegelerin de merak ettiği ve “Kim bu adam, tanıyamadık! Vekil desek değil, kim çıkartamadık” şeklinde sorduğu bir kişi merak konusu olmuştu.

İŞTE CHP İŞTE DEMOKRASİSİ!

Herkesin merak ettiği bu kişinin 2010 yılında Kemal Kılıçdaroğlu ile partiye gelen, partinin maaşlı çalışanı, Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Recep Cengiz olduğu ortaya çıktı. Protokolün en önünde oturmasıyla tepki çeken emekli albay Recep Cengiz’in Kılıçdaroğlu‘nun e-maillerinden sorunlu danışmanı olduğu belirtildi.

“AYIP SİZE!”

CHP’den ayrılarak, yeni bir kurma hazırlıklarında olduğu ifade edilen Muharrem İnce’ye yapılan bu uygulamaya ise bir çok CHP’li, “Maaş alan danışman en önde oturtulup,  gençliğinde partinin tuvaletlerini bile temizleyen, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce tuvaletin önünde oturtuluyor. Ayıp size!” diye tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.