HaberMüzik

Ümit Sayın – Kendiliğinden

9 yıldır solo albüm yapmayan ve en son 2011’de çıkardığı “Söz – Müzik: Ümit Sayın” isimli düet albümüyle karşımıza çıkan Ümit Sayın “Kendiliğinden” isimli yeni solo albümüyle müzikseverlerle buluştu. Bir çok ilklerin yaşandığı albümde, sanatçı albümünü kendi firması ÜMİTS’ten çıkarttı, aynı zamanda ilk defa bir albümün yapımcılığını ve prodüktörlüğünü üstlendi.

“Kendiliğinden” albümü 4 yıl ön hazırlık ve 10 aylık stüdyo çalışması sonucunda meydana getirildi ve Ümit Sayın’ın ilk akustik albümü olma özelliğini taşıyor.

Albümde 10 yeni şarkı mevcut olup, tüm şarkılar Ümit Sayın’a ait. Şarkılar yaratım sürecine göre sıralanmış ve şarkı aralarına koyulan efektlerle birbirine bağlanmış ve zenginleştirilmiş. Efektlerin bu şekilde kullanımı açısından Ümit Sayın, Türkiye’de bir ilke imza attı…

Albümün ilk video klibi, hikayenin de başlangıcı olan “Biz Kopamayız” isimli şarkıya çekildi. Yönetmenliğini Koray Kasap’ın üstlendiği klibin çekimleri, Kapadokya’da yapıldı. Klip, izleyiciye görsel bir sonbahar şöleni sunmaktadır. Ümit Sayın bu klibi için, “ilk defa bir klibimde kendimi sevdim” yorumunu yapıyor…

Ümit Sayın – Biz Kopamayız Video Klip

umit-sayin

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.