Haber

Ülkü Ocakları sınıfa girip ders verdi

Ülkü Ocakları Kars İl Başkanlığı üyeleri, bir okula giderek Türk Büyükleri Okuma Serisi’ni tanıttı.

Kars Ülkü Ocakları İl Başkanlığı, okullarda “Türk Büyükleri Okuma Serisi” isimli dijital uygulamanın tanıtımı adı altında Ülkü Ocakları’nın faaliyetlerini anlattı.

Kars Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından yapılan paylaşımda “Kars Ülkü Ocakları İl başkanlığı olarak, ‘Türk Büyükleri Okuma Serisi’ dijital uygulamamızı Akıllı tahta üzerinde Sarıkamış Gazi paşa İlk öğretim okulunda öğrenci kardeşlerimize anlattık” ifadeleri kullanıldı.

Kars Hakimiyet isimli yerel bir gazetede yer alan bilgilere göre Ülkü Ocakları, Sarıkamış Gazipaşa Ortaokulu’nda “Türk Büyükleri Okuma Serisi” isimli dijital uygulamanın tanıtımını yaptı.

Sosyal medyaya yansıyan videolarda Ülkü Ocakları Başkanı Keskin, ders saatinde öğrencilere uygulama tanıtımı yaptığı, ve “eğitim” verdiği görüldü.

O görüntüler, Asena Haber isimli Ülkü Ocakları’na yakınlığıyla bilinen bir sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda “Ülkü Ocakları faaliyetlerini, gençlerimize ve çocuklarımıza her yerde tanıtmaya devam ediyor. Ülkü Ocakları Kars İl Başkanlığı, Türk Büyükleri Okuma Serisini çocuklarımıza anlattı.” ifadeleri kullanıldı.

Bahsi geçen paylaşım, Kars İl Başkanı Cem Keskin tarafından “retweet” edildi.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.