HaberMüzik

Pervane – Manolya

Türkiye’nin Naciye, Leyla, Hani, Dünya, Total Disguise gibi şarkıları ile tanıdığı ülkemizin önde gelen bestecilerinden Olcayto Ahmet Tuğsuz’un kurucusu olduğu rock grubu PERVANE ile hazırladığı ilk albüm “MANOLYA” AVRUPA MÜZİK markasıyla yayımlanıyor.

Tüm söz ve müziklerin Olcayto Ahmet Tuğsuz’a ait olduğu albümde; 11 şarkı ve 3 şarkının da radyo versiyonları bulunuyor. “Manolya”, “Boşa Geçiyor Zaman”, “Aklını Başına Al/Aşkını Başına Çal”, “Zor Rastlanan Aşk”, “Doğsam Yeniden”, “Sence Bu mu Yaşamak”, “Düş Peşimden”, “Yalnızım”, “Güneş Doğuyor Bu Gece”, “Aldırmam Ben””, “Ben Bir Yolcuyum”, “Manolya radio edit”, “Yalnızım radio edit”, “Düş Peşimden radio edit”.

PERVANE; müzik aşkı ile pervane olmuş üç değişik jenerasyona ait dört müzisyenden oluşan bir grup olma özelliğini taşıyor. Olcayto Ahmet Tuğsuz (Gitar ve Solist), Deniz Tuzcuoğlu (Lead Gitar ve Geri Vokaller), Burak Tozkoparan (Davul) ve Eda Kulakaç (Bas Gitar).

“We love rock’n roll” mesajıyla dinleyicileri selamlayan albümün kayıt, mix ve mastering çalışmaları Piste Rouge Studios’ta tamamlandı.

pervane-manolya

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.