HaberMüzik

Onur Şan’ın Yeni Albümü: Göresim Var

“Göresim Var” albümü on eserden oluşuyor. “Sivas’a Düşse Yolumuz”, “Sar Saçına Sürdür Beni”, “Karadeniz Havası”, “Turşusunu Kursunlar”, “Göresim Var”, “Azerbaycan Güzeli” eserlerinin sözü ve bestesi Onur Şan imzasını taşıyor.

Onur Şan, üç yıllık bir aranın ardından, “Göresim Var” albümüyle sevenlerine büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Türk Halk Müziği’nin başarılı isimlerinden biri olan Onur Şan‘ın, repertuar çalışmaları iki buçuk yıl sürdü. Titizlikle hazırlanan “Göresim Var” albümü, Onur Şan’ın beşinci stüdyo albümü. Yorumcu kimliğinin yanı sıra hem söz yazarı hem de besteci kimliğiyle de müzikseverlerin karşısına çıkacak olan Onur Şan oldukça iddialı.

Onur Şan’ın besteleri haricinde bir diğer sürpriz de, iki büyük ustanın eserlerinin de albümde yer alması Arif Sağ’ın bestesi “İnsan Olmaya Geldim” ve Ferdi Tayfur’un bestesi “Merak Etme Sen” albümde yer alan eserlerden.

Merak Etme Sen
Söz – Müzik: Ferdi Tayfur
Sar Saçına Sürdür Beni
Söz – Müzik: Onur Şan
Sivas’a Düşse Yolumuz
Söz – Müzik: Onur Şan
İnsan Olmaya Geldim
Söz: Nimri Dede – Müzik: Arif Sağ
Karadeniz Havası
Söz – Müzik: Onur Şan
Yoğurt Koydum Dolaba
Söz – Müzik: Anonim
Mavrova
Söz – Müzik: Anonim
Turşusunu Kursunlar
Söz – Müzik: Onur Şan
Göresim Var
Söz – Müzik: Onur Şan
Azerbaycan Güzeli
Söz – Müzik: Onur Şan

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.