Haber

Ömer Özdoğan’dan İktidara ve Muhalefete Sert Eleştiri

Bu karar gününde pörsümüş iktidardan ve kişisel çıkarlarını ülkenin menfaatlerine tercih etme hastalığına yakalanmış kifayetsiz muhalefetten arınmanın günü olacaktır.

Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ömer ÖZDOĞAN X hesabından yaptığı açıklamada İktidar ve Muhalefete sert eleştirilerde bulundu.

Özdoğan, “31 Mart 2024 Pazar günü Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk milletinin kaderinin şekilleneceği önemli bir gündür. Büyük Atatürk’ün kurduğu ve Türk milletinin yüksek kültürüne, medeniyetine, kahramanlığına, öz benliğine, özgüvenine, özkaynaklarına dayalı Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni karşı karşıya kaldığı yolsuzluk, ahlaksızlık, bölücülük, adam kayırma, rüşvet, liyakatsizlik ve kaçak göçmen işgalinden kurtarmak için önemli adımın atılacağı bir karar günüdür.” dedi.

kişisel çıkarlarını

Özdoğan, “Bu karar gününde pörsümüş iktidardan ve kişisel çıkarlarını ülkenin menfaatlerine tercih etme hastalığına yakalanmış kifayetsiz muhalefetten arınmanın günü olacaktır.” dedi.

iktidarı ve muhalefeti birlikte tasfiye edecektir

Özdoğan X paylaşımının devamında, “Böylesine önemli bir gün için her Memleket Partilinin büyük bir özveriyle gecesini gündüze katması elzemdir. Memleket Partililer üzerine düşeni en iyi şekilde yaparsa bu karar gününde yurttaşımız da gerekeni yapacak; iktidarı ve muhalefeti birlikte tasfiye edecektir.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.