Haber

İnce:Ne derlerse desinler, başımızın üzerinde yerleri vardır

Cumhurbaşkanı adayı ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, daha önce kullandığı “sözde sanatçılar”, “sırça köşklerde oturanlar” ifadeleri için sanatçılardan özür dileyerek, “Üzerimize çok gelindi. Ne derlerse desinler, ne yaparlarsa yapsınlar, sanatçıların başımızın üzerinde yeri vardır” dedi.

Cumhurbaşkanı adayı ve Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Sırça köşklerde yaşayanlar, salon siyasetçileri oturdukları yerden benim aleyhimde tweet atan sözde sanatçılar bu zorlukları gördünüz mü? Boğazda viskisini yudumlarken memlekete yol gösterenler… “ ifadelerini kullanmıştı.

Seçmenler tarafından cumhurbaşkanı adayı gösterilmek isteyenler için imza toplama sürecinde aldığı 114 bin 661 imza ile cumhurbaşkanlığı adaylığı kesinleşen isimlerden oldu. İnce sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile daha önce haklarında kullandığı ve tepki çeken ifadeleri için sanatçılardan özür diledi.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.