Haber

CHP’den Memleket Partisi Tarsus Belediye Başkan Adayına Engelleme Girişimi

Tarsus’un sevilen Belediye Başkanı ve aynı zamanda Memleket Partisi Belediye Başkan Adayı Haluk Bozdoğan sosyal paylaşım sitesinden yaptığı “BASINA VE KAMUOYUNA!” paylaşımı ile CHP Genel Merkezi tarafından “ADAYLIĞIMA” engelleme girişimi açıklamasında bulundu.

Haluk Bozdoğan paylaşımını “İLLE DE DEMOKRASİ!” ile başladı “İLLE DE TARSUS!” ile bitirdi.

Haluk Bozdoğan, “Halkımızın hizmetine adanmış bir yolculukta, demokrasinin temel değerlerine saygı duyarak Atatürk’ün mirası olan seçme ve seçilme hakkına sahip çıkarak ilerliyoruz. Ancak, yaşadığımız engellemeler ve müdahaleler maalesef bu değerleri gölgelemeye devam ediyor.

ADAYLIĞIMA yönelik engelleme

CHP Genel Merkezi tarafından ADAYLIĞIMA yönelik engelleme girişimleri, demokrasiyle bağdaşmayan ve halkın iradesini yok sayan bir tavırdır.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği seçme ve seçilme hakkını gasp etmeye çalışan her türlü müdahaleye karşı kararlı bir duruş sergileyeceğimizi belirtmek isterim.

İddialar Asılsızdır

Çıkan haberler ve söylentilerde, adaylığımın iptal edildiği yönündeki iddialar asılsızdır. Hukukun üstünlüğüne inanarak, bu sürecin adil bir şekilde ilgili merciler tarafından inancım tamdır.

Haluk Bozdoğan, açıklamasını şöyle bitirdi.

Halkımızın iradesine ve demokratik değerlere sahip çıkmak adına mücadelemize devam edeceğiz.
Tüm hemşerilerime selamlar, iyi akşamlar diliyorum.

İLLE DE TARSUS!

Dr. Haluk BOZDOĞAN

TARSUS BELEDİYE BAŞKANI

Aynı zamanda Doktor olan Haluk Bozdoğan hafta sonları vatandaşların sağlık sorunlarını dinleyip dertlerine şifa olmaktadır.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.