Müzik

Büyük Sandalyeden Şarkılar – Bestem Yuvarlak

Ses getiren ve bir çok değerli sanatçıyı sevdikleri ile buluşturan Event Fabric, sevilen projesi Büyük Sandalyeden Şarkılar‘a Caz ve Alternatif Müziğin sevilen isimlerinden BESTEM YUVARLAK ile devam ediyor. 

Klasik ve Modern’in birleştiği çizgileriyle bu proje için özel olarak tasarlanmış Büyük Sandalye; aslında müzikal bir dizi dinletiden oluşan, hem bizden hem de yurtdışından seçilmiş sanatçıların akustik performanslarını dinleyicileri ile paylaşacakları bir etkinliğin sanatsal ve düşünsel bir objesi.

Konser başlangıcına kadar bu proje için özel olarak hazırlanmış mekanik düzeneğinde, ışık oyunları ve kendi beden dili için tasarlanmış dramatik ve sürpriz gösterileri sergileyecek olan Büyük Sandalye “az sonra misafir edeceği sanatçı ve onu bekleyen konuklar” için sade ama derin bir hatıranın ev sahibi. Hayatımızın bu basit ama değerli objesi, özel mülkiyetin en biricik eşyası, yemek yerken; dinlenirken, çalışırken ve en önemlisi üretirken kullandığımız bu ‘ağzı var dili yok nesne’ sizi BESTEM YUVARLAK‘ın albümlerinden şarkılarla enfes bir performans sergileyeceği, “hareket, müzik ve dansı birleştiren” bu özel gecede kendisi ile tanışmaya davet ediyor.


Bilet Al

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.