Haber

Bill Clinton’un Seks Kaçakçılığı Soruşturma Raporunda Adı 50 Kez Geçti

Bill Clinton’un adı, Epstein’ın kendisini Britanya Prensi Andrew da dahil olmak üzere çok sayıda kişiyle cinsel ilişkiye soktuğunu iddia eden Virginia Giuffre tarafından açılan bir davada mahkeme belgelerinde 50 kez geçiyor.

Bu hafta kamuoyuna açıklanacak olan gizli mahkeme belgeleri, eski ABD Başkanı Bill Clinton‘un Jeffrey Epstein davasıyla bağlantılı olduğunu gösteriyor.

Daha önce davayla ilgili çeşitli mahkeme dosyalarında “Jane Does” veya “John Does” olarak anılan yaklaşık 150 kişinin, ellerindeki materyallerin “mühürleri tamamen açıldığında” kimliklerinin kamuya açıklanması bekleniyor.

Bill Clinton gazetelerde “Doe 36” olarak anılıyor.

Epstein‘ın kendisini İngiltere Prensi Andrew da dahil olmak üzere çok sayıda kişiyle cinsel ilişkiye soktuğunu iddia eden Virginia Giuffre‘nin açtığı davada Clinton’ın adı mahkeme belgelerinde 50 kez geçiyor.

Epstein, 2008 yılında Florida’da genç kızlara masaj yaptırmaları için para vermekten suçlu bulundu, ancak gizli bir savunma anlaşması kapsamında yalnızca 13 ay hapis yattı.

Daha sonra reşit olmayan kızları seks amacıyla insan ticareti yapmakla suçlandı ve Ağustos 2019’da New York hapishanesinde kendini öldürdü.

Kendini zengin ve güçlü insanlardan oluşan bir “koleksiyoncu” olarak tanımlayan Epstein’ın, önde gelen siyasi ve ticari isimlerden oluşan Who’s Who ile bağlantıları vardı.

ABD’li savcılar daha önce Epstein’ın servetini ve gücünü düzinelerce genç kıza evlerinde cinsel tacizde bulunmak için kullandığını, her karşılaşma için onlara yüzlerce dolar nakit para ödediğini ve daha fazla kurban getirmeleri halinde yüzlerce dolar daha ödediğini söylemişti.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.