HaberMüzik

Patron Mutlu Son İstiyor Soundtrack – Sen “Video Klip”

“Patron Mutlu Son İstiyor” filminin kendisi kadar büyük ses getiren aynı adlı soundtrack albümünün ilk video klibi yayında! 30 eserden oluşan ve BKM & AVRUPA MÜZİK işbirliği ile yayımlanan albümde, filmin diğer başrolü olarak karşımıza çıkan “Sen” şarkısı; başta TTNET Müzik, iTunes, Turkcell Müzik olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında da oyuncu Billur Güventürk’ün sıcak ve içten yorumuyla ön plana çıkarak hızla yükselişe geçti.

Fenomen olacağını kısa sürede kanıtlayan bu özel şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Burak Ekinil’e ait. Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği, çekimleri Kapadokya’da gerçekleşen filmden en özel karelerin yer aldığı video klip tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.

Tolga Çevik’in yorumladığı, Sezen Aksu ile özdeşleşen ve Şanar Yurdatapan’a ait olan “Olmaz Olsun” şarkısı da TTNET Müzik’te ilk haftasında 85.890 kez dinlenerek 4 numaraya yükseldi. iTunes ve Turkcell Müzik’te de kısa sürede gördüğü büyük ilgiyle en öne çıkan şarkıda Çevik’e; Ezgi Mola, Billur Güventürk, Burak Ekinil, Berna Keser, Okan Kaya, Ulaş Bayram ve Belgin Divanoğlu da vokalleriyle eşlik ediyor.

“Patron Mutlu Son İstiyor” Soundtrack – Sen Video Klip

patron-mutlu-son-istiyor

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.