Haber

Yeni Klip TNK feat Pamela : Keşfedilmemiş Günahlar

TNK’nin yeni video klibi, alternatif müziğin güçlü vokallerinden Pamela’nın konuk olduğu “Melankoli” albümünün en dikkat çekici şarkılarından biri “Keşfedilmemiş Günahlar”a çekildi. TNK, prodüktörlüğünü kendilerinin üstlendiği Pasaj Müzik etiketi ile yayınlanan “Melankoli” isimli albümünün 2. video klibini; Pamela’nın konuk olduğu,70’leri hatırlatan melodilere sahip, aldatmalarla yıpranmış bir ilişkiyi konu alan “Keşfedilmemiş Günahlar” isimli şarkıya Emir Khalilzade yönetmenliğinde çekti.

Albümün en dikkat çekici şarkılarından biri olan “Keşfedilmemiş Günahlar”ın video klibi, Kilyos Kısırkaya’da 16 saat süren çalışmalar sonunda tamamlandı. Ana teması, “aşkta gri renk yoktur, ya siyahtır ya beyaz” olan klipte Pamela, Simay Bülbül imzalı bir kıyafet tercih ederken, TNK grubunun solisti Caner Karamukluoğlu ise tasarımcı Serdar Uzuntaş’ın kıyafetlerini giydi.

Kayıtları Ankara’da “Retro Lounge” stüdyosunda 6 ayda tamamlanan “Melankoli” albümündeki tüm söz ve müzikler grubun güçlü vokali Caner Karamukluoğlu’na ait. 12 şarkının yer aldığı albümünün kayıt ve mixleri Barış Yetkin, mastering’i ise Evren Goknar tarafından Los Angeles Capitol Stüdyoları’nda yapıldı.

Anlatımın ve melodilerin çarpıcı bir uyumla birleştirildiği “bütünlüklü” bir albüm olan “Melankoli”nin düzenlemelerinde akustik gitar, piyanove yaylılar öne çıkıyor…

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.