Haber

Reklam – Vefat İlanlarınız İçin

Hürriyet Vefat İlanları
VEFAT İLANI Gazetelerin sosyal ilan sayfalarında yayınlanan bu tip ilanlar, Hayatını kaybeden kişinin ardından verilir, merhum yada merhumenin cenaze namazını, defnedileceği mezarlığı ve sevenlerinin üzüntülerini bildirdikleri ilanlardır. Vefat ilanlarının genel amacı duyurudur, kişinin hayatını kaybettiğini yakınlarına, dost ve akrabalarına duyurmak amacı taşır. Günün 24 saati hizmet veren ilan servisimize ulaşarak vefat ilanı vermek taleplerinizi iletebilirsiniz. .

Ölüm İlanı
ÖLÜM İLANI Ölüm ilanı hayatını kaybeden kişinin ardından verilen ilanlardır. Vefat ilanının diğer isimi de ölüm ilanı olarak bilinmektedir.

Taziye İlanı ve Başsağlığı
TAZİYE İLANI ve BAŞSAĞLIĞI Sosyal ilan niteliğinde yer alan bu ilanlar ilgili gazetenin vefat ilanı yada sosyal ilan sayfalarında (Genelde ekonomi sayfalarından sonra gelen sayfalarda) yayınlanmaktadır. Taziye ilanı ve Başsağlığı ilanı aynı anlamı taşımaktadır. Hayatını kaybeden kişinin yakınlarına duyduğunuz üzüntüyü iletmek ve Taziye – Başsağlığı mesajları vermek için duyuru niteliği taşıyan ilanlardır.

Hürriyet Gazetesinde yayınlatmak istediğiniz Vefat İlanıBaşsağlığı İlanıAnma İlanıTeşekkür ilanlarınızı vereceğiniz ilan boyutlarına göre fiyatlandırılıp, görsel çalışmanız ajansımız tarafından hazırlanacaktır. Hazırlanan görsele onay verdiğiniz takdirde Hürriyet Vefat İlanları sayfalarında istediğiniz günde yayınlanacaktır.

Hürriyet Gazetesinde Vefat İlanınızı istediğiniz bölgelerde yayınlatabilir, Vefat İlanlarında yapılan kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hürriyet Vefat İlanlarınızı İstanbul Baskısında Aile veya Şahıs imzalı verdiğiniz takdirde Vefat ilanlarına özel boyutlarda verebilir, daha uygun fiyatlarla ilanınızı yayınlatabilirsiniz.

Hürriyet Vefat İlanlarınızı Türkiye Baskısında Şirket imzalı verdiğiniz takdirde Vefat ilanlarına özel boyutlarda verebilir, daha uygun fiyatlarla ilanınızı yayınlatabilirsiniz.

Hürriyet Vefat İlanınızı gazetede yayınlattıktan sonra aynı imzayla vereceğiniz Anma İlanı, Teşekkür İlanı veya Mevlit İlanınızda yapacağımız özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Hürriyet Vefat İlanlarınızı Türkiye Genelinde yayınlatmak istiyorsanız saat:14.00’e kadar, İstanbul Genelinde yayınlatmak isterseniz saat:19.00’a kadar, diğer bölgeler için yayınlatmak isterseniz saat:17.00’ye kadar rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Yayınlanacak Vefat İlanınızın onayını verdikten sonra ödemesini Kredi Kartı ya da vereceğimiz Banka IBAN bilgilerimize Havale yolu ile gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.