Foto HaberYaşam

Şule Kayatürk kimdir?

Şule Kayatürk, Ankara doğumlu bir internet fenomeni olarak ön plana çıkmıştır.

1.75 boyunda olan Şule Kayatürk, oğlak burcuna sahiptir. Özellikle son dönemlerde sağlığına olan dikkat ve büyük bir zayıflama yaşayarak yaklaşık 54 kiloya inmesiyle tanınır.

Bu denli dikkat çeken bir zayıflama hikayesi, takipçileri arasında merak uyandırmıştır.

Şule Kayatürk, aynı zamanda eski eşi Yasin Türk ile olan ilişkisiyle de bilinir.

Bir dönem evli olan çift, evliliklerinde yaşadıkları bazı sorunlar sonrasında ayrılık kararı almışlardır.

Ancak bu ayrılık uzun sürmez ve Şule Kayatürk, eşiyle Umre sırasında çektikleri bir fotoğrafı paylaşarak barıştıklarını duyurmuştur. Bu gelişme de sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştır.

Şule Kayatürk, 2013 yılından bu yana aktif olarak sosyal medyada etkin bir şekilde yer almaktadır.

Makyaj sanatçılığı, sosyal medya etkileyiciliği ve YouTube içerik üreticiliği gibi farklı alanlarda faaliyet göstermektedir.

Kendi adını taşıyan bir güzellik merkezi de bulunan Şule Kayatürk, bu alandaki yeteneği ve ilgisi ile dikkat çekmektedir.

Şule Kayatürk, sosyal medya üzerinde zengin ve dikkat çeken bir yaşantıya sahiptir. Genellikle lüks yaşam tarzını paylaşan Şulemsi, özellikle takipçilerinin merak ettiği birçok konuda bilgi sunmaktadır.

Güzellik ve bakım konularında uzmanlaşmış olan Şule Kayatürk, makyaj sanatçılığı ve güzellikle ilgili içerik üretmektedir. Aynı zamanda YouTube üzerinde videolarıyla takipçilerine bilgiler sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.