Haber

Sansar Salvo – 24. Şarjör

Son dönem Rap müziğin en heyecan verici isimlerinden SANSAR SALVO’nun yeni albümü “24. Şarjör” Dokuzsekiz Müzik ve Hiphoplife.Pro işbirliği ile 21 Kasım’da çıktı. Genç yaşlarında başladığı müzik kariyeri boyunca yükselen grafiği ile dikkat çeken Sansar Salvo, Rap müzik piyasası içerisinde büyük bir dinleyici kitlesine sahip isimlerin başında geliyor.

MÜZİĞE DÖNÜŞ

Üretken kimliğiyle tanınan Sansar, 2009 yılında yayınladığı “Seremoni Efendisi” isimli albümünün ardından 2010 yılında kanser tedavisi görerek bir süre müzik çalışmalarına ara vermişti. Sevenlerinin desteği ve başarılı tedavi sonucunda iyileşen Sansar, yayınladığı üç single çalışmasının ardından, 24. yaşında 24. Şarjör isimli solo albümünü tamamladı. Özlenen sert tarzı ve gözünü budaktan sakınmayan sözleri ile yeniden müzikseverlerle buluşuyor.

“24. Şarjör” isimli albümde bir remix dahil on şarkı yer alıyor. Albümün tüm alt yapıları, “Yahşi Cazibe”, “Türk Malı”, “Alemin Kralı” gibi dizilerin jenerik müziklerinde imzası olan “Rapozof” tarafından hazırlandı. Albümün çıkış şarkısı olarak belirlenen “Dum Taka Dum” isimli şarkıya Murat Joker tarafından çekilen video klip önümüzdeki günlerde yayına girecek.

1. HADİ BAKALIM
2. İŞİMİ YAPMAYA BAŞLADIĞIM ZAMAN
3. MANİK DÖNEM FEAT. RAPOZOF
4. 24. ŞARJÖR
5. DUM TAKA DUM
6. İBLİS’İN OYUNLARI
7. RAHAT BIRAK BENİ
8. SORGU
9. KENDİME NOT
10. DUM TAKA DUM REMIX

https://www.ttnetmuzik.com.tr/#album-24._Sarjor-296507

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.