Müzik

Ozbi’nin yeni single’ı “Geceyi Anlatmış”

 En son çıkardığı Dünyam 20:24 Maxi single’ı ile kızı Dünya Ela’nın doğumunu kutlayan yeni baba Ozbi yeni şarkılarına kaldığı yerden devam ediyor.

Geceyi: duvarları, önyargıları, kalıpları olmayan bir kadın’a benzettiği yeni şarkısı “Geceyi Anlatımış” Avrupa Müzik markası ile 18 Aralık Cuma günü dinleyicinin beğenisine sunuyor.

Müziğini yıllardır beraber çalıştığı Enver Muhamedi ile beraber tasarlayan Ozbi diğer rapçilerden farkını yine hissettiriyor. Beraber sahne yaptığı grubu ile stüdyoya girip davulu Ekin Cengizkan’a, piyanoyu ve synthi Barış Mert Peker’e, bas ve gitarı Enver Muhamedi’ye çaldırmış ve Tahsin Aktürk ve Burak Çelenk ile beraber tüm ekip Babajim stüdyolarında şarkının kaydını yaptılar.

Sonrasında mix ve vokal kaydını evde kendi başına yapan Ozbi lirik farklılığının dışında müzikal farkını da yine ortaya koyuyor. Mix konusunda Barış Mert Peker’in Ozbi’ye desteği ve mastering’i Barış Mert Peker’in yapması ile şarkı ortaya çıktı ve son haline geldi.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.