Haber

Gökhan Tepe Ekim 5 Ekim’de İstanbul Jolly Joker’de

Gökhan Tepe, 5 Ekim’de İstanbul Jolly Joker’de vereceği konserde geçmişten bugüne her biri hit olmuş şarkılarını seslendirecek.

Geçtiğimiz yıl Sony Music etiketiyle yayımladığı “Kendim Gibi” albümünün sevilen şarkılarıyla hala müzik listelerinin üst sıralarında yer alan Gökhan Tepe, bir yandan da Türkiye’nin farklı şehirlerinde verdiği konserlerde hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor.

Ekim ayına peşpeşe konserlerle hızlı başlayan # Gökhan Tepe, 5 Ekim’de İstanbul Jolly Joker’de vereceği konserde geçmişten bugüne her biri hit olmuş şarkılarını seslendirecek. Ekim ayı süresince birçok farklı şehirde binlerce dinleyiciyle bir araya gelecek olan Gökhan Tepe’nin bir sonraki durağı ise Kurban Bayramı’nın ikinci günü, 16 Ekim Çarşamba akşamı Eskişehir 222 Park olacak. Canlı performansıyla dinleyicilere keyifli saatler yaşatacak olan başarılı sanatçı, bayramın dördüncü günü olan 18 Ekim’de Antalya Belek Titanic Otel’de, 26 Ekim Cumartesi akşamı ise Ankara Jolly Joker sahnesinde dinleyicileriyle buluşacak.

Cumhuriyet Bayramı’nın 90. Yıl coşkusunu 29 Ekim akşamı Konya Seydişehir’de binlerce müzikseverle kutlayacak olan Gökhan Tepe, alandakilere unutulmayacak bir bayram eğlencesi yaşatacak ve Ekim ayı konserler serisini sonlandıracak.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.