Müzik

CEMRE VE KAFADAR’DAN ÇOK KONUŞULACAK DÜET KUSURA BAKMA’YA YEPYENİ YORUM!

Son dönemde çıkardığı “Yalan Olur”, “Suya Hapsettim”, “Rüyalarda Buluşuruz” teklileriyle adından söz ettirmeye devam eden Kafadar, güçlü sesiyle müzik dünyasında çok konuşulacak isim Cemre ile “Kusura Bakma”ya yepyeni bir yorum getirdi. Cemre ve Kafadar’ın yorumuyla “Kusura Bakma” 24 Ocak’ta tüm dijital platformlarda yayında…

Yapımcı Esat Kaba’nın sosyal medyada şarkı söylediği videolarını izleyerek keşfettiği Cemre, Kafadar ile birlikte seslendirdiği “Kusura Bakma” ile müzik dünyasına iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Yapım ve menajerliğini Esat Kaba’nın yürüttüğü ve son dönemde çıkardıkları teklilerle adından sıkça söz ettiren Kafadar ile birlikte “Kusura Bakma”ya yepyeni bir yorum getiren Cemre, güçlü sesi ve başarılı yorumuyla 23 Ocak Pazartesi günü tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşacak.

Esat Kaba, Cemre’nin güçlü sesi ve başarılı yorumuyla geleceğin starları arasına ismini yazdıracağından şüphe duymadığını ifade etti. Kaba, Kafadar ve Cemre’yi bir araya getirerek çok başarılı bir işe imza attıklarını ve Kusura Bakma’nın bu yepyeni yorumunun müzikseverler tarafından çok sevileceğine yürekten inandıklarını belirtti.

Cemre ise heyecanın büyük olduğunu, hayallerini gerçekleştirmeye başlamanın kendisini çok mutlu ettiğini belirterek “Esat Kaba‘ya, Timur Atasever‘e ve tüm Kafadar üyelerine bana inandıkları ve güvenip şarkıyı emanet ettikleri için çok teşekkür ediyorum. Stüdyoya da tir tir titreyerek inanılmaz bir heyecanla seslendirdim şarkıyı… Yolun daha başında Kafadar ve Esat Bey ile çalışmaya başladığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki varlar, bizim içimize çok sindi şarkı. Dinleyen herkesin de çok seveceğine eminim. Yolum, yolumuz açık olsun.” dedi.

Cemre ve Kafadar’dan “Kusura Bakma” tüm dijital platformlarda yayında…

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.