HaberMüzik

Badem’den Yepyeni Video Klibi!

Bugüne kadar yayımladıkları 3 albümle pop-rock severlerin gönlünde önemli bir yer edinmiş Badem’in müzikseverlerin beğenisine sunulan “Badem ve Konukları” albümünün yepyeni video klibi, “Bir Ben Gibi Sev” şarkısına çekildi.

Sözleri grup üyelerinden Mustafa Kemal Öztürk ve Zeynep Asan’a, müziği Mustafa Kemal Öztürk’e ait olan “Bir Ben Gibi Sev”in video klip yönetmenliğini Raşit Algül yaptı. Kilyos Kızılkayalar’da çekilen klipte gruba tiyatro oyuncusu Evrim Artut eşlik etti. 1 gün video, 1 gün de fotoğraf çekimlerinin sürdüğü klibe, 15 kişilik bir ekip katkıda bulundu.
Klipte, mutsuz ve yalnız bir kadının, evde bulunan ve kendisine eski günlerini hatırlatan bazı objelerden, anılarından kurtulmaya karar vermesiyle birlikte aşkın aslında bağımlılık değil, bağımsızlık olduğunu fark etmesi anlatılıyor.
Çok özel bir proje albümde kariyerleri boyunca birlikte şarkılar söyledikleri ve çaldıkları çok değerli müzisyen ve yorumcu dostlarının hepsini bir araya getiren Badem’e; Cahit Berkay, Nilüfer, İlhan Şeşen, Feridun Düzağaç, Özlem Tekin, Halil Sezai, Zeynep Casalini, Serkan Çağrı, Vega, Öykü Gürman ve Gülçin Santırcıoğlu eşlik ediyor.

badem

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.