Foto HaberMagazin

108 kilo veren Aslı Samat mayolu pozunu paylaştı

Oyuncu Aslı Samat mide küçültme ameliyatı ile 6 yılda 108 kilo vererek herkesi şaşırtmıştı. Büyük değişimiyle gündem olan oyuncu mayolu fotoğraflarını paylaştı.

Geçtiğimiz senelerde fazla kilolarıyla gündeme gelen ve 173 kiloya kadar çıkan oyuncu Aslı Samat, altı sene önce mide ameliyatı geçirmiş ve 65 kiloya inmişti.

Birçok başarılı yapımda yer alan Aslı Samat, yaz sezonunu açan ünlüler kervanına dahil oldu.

Tam 108 kilo vererek büyük değişim yaşayan Aslı Samat‘ın vücudunda bazı deformeler oldu. Ancak güzel oyuncu bunları gizlemek yerine kendiyle barışık şekilde fotoğraflarını photoshopsuz paylaştı.

Tatilde çektirdiği mayolu pozlarını paylaşan Aslı Samat paylaşımına, “Tabii ki göbeğimin iki hâli de gerçek. Lakin duruş çok önemli. Bu fotoğrafla fark ettim ki çatlaklarım kendini aşmış. Dönünce bir çizdireyim kendimi” notunu düştü.

Aslı Samat, “Kilo verince hayatınız nasıl değişti?” sorusuna şu yanıtı vermişti:

Çok daha rahat bütün günümü dışarıda geçirebiliyorum ve hiçbir yerim ağrımıyor. Oyuncuyum sonuçta, gelen roller bile değişti. Biri bana dizide aşık olabiliyor, eskiden olamazdı. Şişman bir kıza aşık olan birini gördünüz mü

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.