HaberYaşam

Volkan Demirel’den yardım çağrısı

Hatayspor Teknik Direktörü Demirel, sosyal medya hesabından yaptığı yayın üzerinden deprem bölgesine yardım istedi.

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve Hatay’ın da arasında yer aldığı birçok ili etkileyen depremden zarar gören vatandaşlar için yardım çağrısında bulundu.

Sosyal medya hesabından canlı yayın yapan ve gözyaşlarını tutamayan Demirel, “Yardım, yardım. Ne kadar imkan varsa hepsini göndermenizi istiyorum. Lütfen. Çevre iller de aynı şekilde. Sadece Hatay ve Antakya değil. Rica ediyorum. Allah rızası için. Buradaki insanlar kötü.” ifadelerini kullandı.

Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel’den yardım çağrısı

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel, yardım çağrısında bulunarak, “Arkadaşlarımız enkaz altından çıktılar, hala enkaz altında olan tanıdıklarımız var” dedi.

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan ve Hatay’dan da hissedilen depremin ardından sosyal medya hesabından yardım çağrısında bulundu. Demirel paylaşımında, “Burada durumlar çok kötü. Arkadaşlarımız enkaz altından çıktılar, hala enkaz altında olan tanıdıklarımız var. Hatay geneli felaket vaziyette. Yeterli hastane, ambulans vs. hiçbir şekilde yeterli yardım yok. Bir an önce buraya yardım gelmesi lazım. Çünkü her şey çok kötü. Bir şeyler yapılması lazım, lütfen bir şey yapın” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.