HaberMüzik

Murat İlkan – Yaramaz Çocuk “Video Klip”

Türkiye’de heavy metal müziğinin sembolü haline gelen Pentagram’la geçirdiği 15 yıl içinde birçok albüm ve konserde güçlü vokaliyle yer alan Murat İlkan, üç yıllık bir aradan sonra ilk solo albümü “Fanus” ile yeniden müzikseverlerin karşısına çıktı. Rock müzikseverlerin uzun süredir merakla beklediği albümün ilk video klibi, sözü ve müziği Murat İlkan imzalı “Yaramaz Çocuk” şarkısına çekildi.

Performans çekimlerinin Maltepe Üniversitesi Platoları’nda, hikayenin ise Kayışdağı Ormanı’nda çekildiği klibin yönetmenliğini Kaan Yenileyen üstlendi. Çekimleri yaklaşık 17 saatte tamamlanan klipte, çocukluk korkularından kurtulamamış bir adamın öyküsü anlatılıyor. Geçmişinden bu yana çevresinden gördüğü tüm baskılara ve karşılaştığı sahteliklere rağmen, korkularıyla yüzleşmeyi seçerek sevgiyi ve aydınlığı arayan bir adamın öyküsünün ekranlara yansıtıldığı klipte Murat İlkan’a sekiz kişilik bir oyuncu kadrosu eşlik etti. Özellikle kostüm ve makyajların dikkat çektiği klibin sanat yönetmenliğini Özge Şen üstlendi. Murat İlkan’a performans çekimlerinde; gitarda Erdem Karaman, klavyede İlkay Özboyar, bass gitarda Erdem “Mako” Ulubaş ve davulda da Erce Arslan eşlik etti.

Murat İlkan – Yaramaz Çocuk Video Klip

Murat İlkan - Yaramaz Çocuk

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.