HaberMüzik

MFK – Kucak Açar Sevgiler

MFK ismiyle müzik çalışmalarına devam eden Mehmet Fatih Kara, ilk stüdyo çalışmasını Ocak ayında İremrecords etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sundu. 6 şarkıdan oluşan, tüm söz ve bestelerin MFK’ya ait olduğu “Kucak Açar Sevgiler” isimli proje, bütün platformlar üzerinden dinleyici ile buluştu.

2012 yılının Aralık ayında Amerika’da kayıt, miks ve mastering çalışmaları başlayan albüm, 2013 yılının Kasım ayında İstanbul’da Aykut Gürel’in katkısıyla son buldu. Herkesin kendinden bir parça bulacağı, güçlü, dokunaklı şarkı sözleri, kişiyi saran melodilerin duygu yoğunluğu ve çok kaliteli prodüksiyonun kulakları dolduran ses zenginliği, MFK müziğinin karakteristlik özelliğini oluşturuyor.

Müzikal açıdan sahip olduğu yapısal zenginlik ve soft’luğuyla dinleyenlere kaliteli bir pop rock albümü sunan MFK, başarılı işadamı kimliği ve yaşamıyla da dikkat çekiyor.

İmaj fotoğrafları için Dilan Bozyel ile çalışan MFK, albümün açılış parçası “Kucak Açar Sevgiler”i, yönetmen Alper Yamak’ın başarılı kurgu ve kamerasından hayat bulan çok hoş bir video ile hikayeleştirildi.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.