HaberMüzik

Günsu – Acıtır Mesafeler

Çocuk yaşta Türk Sanat Müziği yorumcusu babasının eğilimiyle müzik ile içiçe büyüyen Günsu, pop müzik tarzında hazırladığı ilk albümüyle müzikseverlerle buluşuyor. AVRUPA MÜZİK markasıyla raflarda yerini almaya hazırlanan ve yılın iddialı albümlerinden biri olacak “Acıtır Mesafeler” 8 şarkı, 2 versiyondan oluşuyor.

Prodüktörlüğünü Murat Yaprak’ın üstlendiği albümde söz yazarı besteci kimliğiyle de karşımıza çıkan Günsu’nun kendine ait “Yılan” ve “Gidemem” adlı şarkıları da bulunuyor.

Birçok ünlü besteci ve müzisyenin yer aldığı albümün çıkış şarkısı Serdar Ortaç’a ait. Düzenlemesini Murat Yaprak’ın yaptığı “Acıtır Mesafeler” isimli şarkıya Hüsnü Şenlendirici de klarnetiyle eşlik etti.

Albümün sürpriz şarkılarından biri de yeni versiyonuyla şaşırtacak olan, Tarkan’ın ilk albümünde seslendirdiği ve büyük ses getiren “Çok Ararsın Beni” adlı şarkı oldu.

Kartonet fotoğraflarını Zeynel Abidin Ağgül’ün çektiği albümün styling çalışmalarını Umut Eker üstlendi.

ACITIR MESAFELER KLİPLENDİ…

Söz ve müziği Serdar Ortaç’a düzenlemesi Murat Yaprak’a ait olan “Actır Mesafeler”e Murad Küçük yönetmenliğinde Beykoz’da video klip çekildi. Yaklaşık 18 saat süren çekimlerde Günsu’ya 30 kişilik cast ve çekim ekibi eşlik etti.

Günsu – Acıtır Mesafeler Video Klip

Günsu - Acıtır Mesafeler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.