Haber

Günseli Deniz’in ikinci klibi “Yalnızım”

Emel Müftüoğlu’na ait ML Production etiketiyle çıkan Günseli Deniz’in “Kalp Ağrısı” albümünden ikinci klip, “Yalnızım”a çekildi. Yönetmenliğini Deniz Akel’in yaptığı klibin senaryosu da yine Akel’e ait. Klip, gösteri dünyasındakilerin sahneden indikten sonra kendi dünyalarıyla baş başa kalmalarını ve yalnızlıklarını konu alıyor.

Günseli Deniz “Kalp Ağrısı” adını taşıyan ilk albümden şarkılarını kliplendirmeye devam ediyor. İlk klibini söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan ve albümle aynı adı taşıyan şarkıya çeken Günseli Deniz’in ikinci klibi, kendi yazdığı ve bestelediği şarkısı “Yalnızım”a çekildi.

Yönetmenliğini Deniz Akel’in yaptığı klibin senaryosu da yine Akel’e ait. Senaryoda, şarkıdaki “Ben bu şehre geldim geleli yalnızım…” sözünden yola çıkılarak, sahnede olan birinin sahneden indikten sonra içinde yaşadığı yalnızlık duygusu çarpıcı bir dille anlatılıyor. Günseli Deniz’in sahne öncesi, sahnesi ve sonrasından kesitler sunan klipte Deniz’e, farklı koreografi, kostüm ve makyajlarıyla kukla dansı yapan kalabalık bir dansçı kadrosu eşlik etti. Dans koreografisi Esra Dokuzoğlu tarafından hazırlanan klipteki kostümler ise Dilek Göktaş ve Deniz Akel tarafından tasarlandı

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.