HaberMüzik

Gülden Taşkın : Her Gece

Birçok sanatçının uzun yıllar vokalistliğini yapan Gülden Taşkın, bu kez kendi yorumuyla müzikseverleri selamlıyor. İki şarkıdan oluşan maxi single ile müzik dünyasına solist olarak “merhaba” diyen Gülden Taşkın, yıllarca sahne tozunu vokalist olarak yuttuktan sonra bu kez yorumcu kimliği ve güçlü sesiyle karşımıza çıkıyor. Kemal Aslan Müzik Yapım etiketiyle dijital dünyaya sunulan iki şarkılık maxi single çalışmasının ilk klibi “HER GECE” müzik kanallarında yerini aldı.

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Türk Müziği Devlet Konservatuarı mezunu olan Gülden Taşkın, Bülent ERSOY, Muazzez ABACI, Seda SAYAN, Demet AKALIN ve Gülşen gibi birçok isimle aynı sahneyi paylaştı. Son yedi yıldır da Tuğba Özerk ile çalışıyordu.

HER GECE şarkısının söz ve müziği Caner ALTINBAŞ, aranjesi ise Tamer ÖZKAN’a ait. Video klibini ise ünlü yönetmen Tamer Aydoğdu çekti. Maxi single’daki ikinci şarkısı İBRET’in söz ve müziği de Emirkan’a ait olup aranjesini Miraç düzenledi.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.