Müzik

Emirhan Çakmak – Sonu Yok

Emirhan Çakmak, “Sonu Yok” isimli şarkısını 11 Aralık Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital müzik platformlarda yayımlandı..

 Sözü Emirhan Çakmak, müziği Michel Beats, mixi Fakala, masteringi Falle imzası taşıyan şarkıda gitarlar ise Ege Çalışkan tarafından çalındı. 

Sonu Yok”; eskiden yaşadığı sıkıntıları ve dertleri geride bırakıp kendine yeni bir yol çizen ve o sıkıntılara geri dönmeyecek şekilde hayatına devam eden bir gencin öyküsünü anlatıyor. “Yalnız ve Özgür” isimli çıkış şarkısının ardından Helin Sarya Bulak ile “Ah Ulan Ah” isimli şarkıda düet yapan genç müzisyen, “Kendini Kandırma”, “İllet” ve “Seven Her Zaman Bir Yolunu Bulur” isimli şarkılarıyla yoluna devam etti. Kendini geliştirmeye devam eden ve gün geçtikçe daha iyisini yapmak için çabalayan Emirhan Çakmak, ne kadar zor olsa da mutlu sonun yakın olduğunu anlatan ve o noktaya kadar durmadan yürüyecek bir gencin şarkısı olan “Sonu Yok” ile dikkatleri yeniden üzerine çekeceğe benziyor.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.