HaberMüzik

Deniz Seki – Hayat İki Bilet

Uzun zamandır merakla beklenen yeni albümünü önümüzdeki ay müzikseverlerin beğenisine sunacak olan Deniz Seki, albüm öncesi yeni şarkısının sözlerini paylaşarak hayranlarına sürpriz yaptı. “Hayat 2 Bilet” ismini taşıyan şarkının sözleri çok beğenildi.

Önümüzdeki ay çıkaracağı sekizinci albümü için stüdyo çalışmalarını tamamlayan Deniz Seki, yeni albümden ilk şarkıyı sosyal medyada paylaştı. Seki’nin “Yeni albümüm için ilk bestelediğim şarkı” dediği “Hayat 2 Bilet”in sözleri ilgi uyandırdı.

Yorumuyla olduğu kadar söz yazarı ve besteci kimliğiyle de tüm albümlerinde imzası bulunan Deniz Seki yeni şarkısı için “Hayat 2 Bilet bu albüm için yaptığım ilk şarkı. Benim için çok özel” diyor. On iki şarkıdan oluşan albümü için İskender Paydaş ve Sadun Ersönmez gibi usta müzisyenlerle çalışan Deniz Seki, “Bu şarkının düzenlemeleri yapılırken İskender şarkı Demirel söylemleri gibi başlıyor diye takıldı. Bizim çok beğendiğimiz çok içimize sinen bir albüm oldu.” diyor.

Deniz Seki – Hayat 2 Bilet

Zamanında olmuş
Olanlar olabilir
Kalp kırılıp yen
İçinde kalabilir
İnsan bu dünyaya
Zaten misafir
Gelişimiz belli
Gidişimiz belli değil
İnsanın ömrü bi kere
Dünyaya gelince
Kalp kırılınca içinde
Yen kalınca
Hayat 2 Bilet sadece
Biri geliş
Biri de dönüş
Sen istersen
Sen istersen dövüş
İstersen seviş
Korkmuyorum korkmuyorum
Korkmuyorum korkmuyorum
Hayat senden artık
Hiç korkmuyorum
Bıkmadım bıkamıyorum
Aşk çok yüzsüz
Kaçamıyorum
Hayat senden artık
Hiç korkmuyorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.