HaberMüzik

Cefi – Ölene Kadar “Yeni Klip”

Dünyaca ünlü Yunanistanlı starlar Kaiti Garbi ve Angela Dimitriou gibi isimlerin sahnesini paylaşan Cefi’nin “%100 Aşk” adlı üç şarkının yer aldığı maxi-single çalışması, DMC Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. İlk klip şarkısı “%100 Aşk” sonrası ikinci klip için yeniden kamera karşısına geçen Cefi, “Ölene Kadar” ile duygusal anlar yaşatacak. Yönetmenliğini Nalan Aksoy’un, görüntü yönetmenliğini ise Ferit Çetinkaya’nın yaptığı klip, Belgrad Ormanı’nda çekildi. On üç saatte tamamlanan klipte, Cefi’ye Akita cinsi Japon köpeği eşlik etti.

Gökay Özkan’ın prodüktörlüğünü yaptığı ve yaklaşık üç yıl süren, üç Türkçe şarkı ve iki Yunanca versiyonun yer aldığı maxi single’da, sözleri Cefi ve Pelin Alptekin’e ait single’a adını veren %100 Aşk’ın ( Eisaı Oti Na Naı) bestesi Yunanistanlı sanatçı Nikos Vaksavanelis’e düzenlemesi ise Atınç Tombak’a ait.

Sözleri Nikos Gritsis’e müziği Tasos Panagis’e, ait “Aşkından Sonra” ( Den Pao Kala)’nın yanı sıra, söz ve müzikleri Ermeni sanatçı Hovanyes Karamyan’a ait olan “Ölene Kadar”ın Türkçe’ye adaptastonu Cefi ve Pelin Alptekin’e düzenlemesi ise Ulaş Önal’a ait.

Cefi – Ölene Kadar Video Klip

cefi

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.