HaberMüzik

Can Atilla – Cariyeler ve Geceler “Video Klip”

Hayal dünyamızın kapılarını açtığı benzersiz albümleri, film müzikleri, bale ve klasik müzik eserleri, sahne ve dizi müzikleriyle sanat dünyasının en saygın isimlerinden olan ünlü besteci Can Atilla, geçtiğimiz Eylül ayında Sony Music etiketiyle yayımladığı “İDEA” albümünün ikinci video klibini dinleyicilerle buluşturuyor…

2005 yılında yayımlanan “Cariyeler ve Geceler” albümünden bu yana yapmış olduğu hit şarkılarının trance ve lounge mixlerine yer verdiği “İdea” albümünün ilk video klibini de albüme ismini veren şarkısına çeken sanatçı, albümün ikinci klibi için “Cariyeler ve Geceler” şarkısının “İdea Mix” versiyonunu seçti.

New age müziğinin ülkemizdeki tek başarılı temsilcisi olan Can Atilla; “Cariyeler ve Geceler”de dramatik hayatları, başarıları, hırsları ve hayal kırıklıklarıyla Osmanlı tarihinin “Harem” kültürünü notalarıyla bize aktarıyor. Döneme ait büyüleyici animasyonlara yer verilen klip, Uğur Erbaş ve Erkan Demir yönetmenliğinde hazırlandı.

Can Atilla – Cariyeler ve Geceler Video Klip

Can-Atilla

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.