Mutlu Kaya, Oya Aydoğan’ı anlattı…

Katıldığı müzik yarışması devam ederken, evinde başından vurulan ve verdiği yaşam mücadelesinden galip çıkan Mutlu KayaRenkli Sayfalar‘a konuk oldu. Kaya, yaşadıklarını canlı yayında anlattı.

Ben kalkacağıma inanıyorum. Allah beni kurtardı. Doktorlar bana ‘senin yaşamanmucize ‘ dedi. Eğer ben yaşadıysam yine kalkar şarkı söylerim, yine desteksiz ayakta dururum.

*İbrahim Tatlıses maddi ve manevi yardım etti. Beni duyuyorsanız Allah sizden razı olsun. Sizi çok seviyorum. Ne Türkiye‘ye ne de dünyaya onun gibi bir adam gelmemiştir. Maddi ayrı, manevi olarak yanımdaydı. Hergün yanıma geliyordu. Bana hediyeler aldı.

*Çok merak ediyorum, ben ayağa kalkınca yüzüme nasıl bakacaklar.

OYA ABLA’YLA GÖRÜŞMEK KISMET OLMADI’

*Ayağa kalkayım da Oya Abla’ya sürpriz yapayım diye düşünüyordum. Beni ayakta görse çok sevinecekti. Olmadı. Zaten iyiler hep erken gidiyor. Bana en çok yardım edenlerden biriydi. Allah rahmet eylesin.

*Gazeteci bir kadın geldi ben ‘Sibel Can‘a kırıldım’ dedim. O ‘nefret’ olarak yazdı. Sonra o kadını bir daha görmedim. O zaman da söyledim, Sibel Can’ın beni aramasını bekledim. ‘Bu kız hareket edemez, bu cümleyi söylenmez’ deyip beni aramasını beklerdim. O beni biliyordu. Benim için ‘saf kız, bunun içinden kötülük geçmez’ diyordu.

*Ortada bir sürü şey var ama kendimi doğru ifade edemiyorum. Biraz daha iyileşince tek tek her şeyi anlatırım. Tamamen iyileşince ilk yapacağım şey müziğe devam etmek olacak.

* Karşımdaki kişinin çirkin sözlerini gazetelerde yer almasın diye, davada gizlilik talep ettik.

Author: DJ EMRE

28 Nisan 1998 Doğumludur. Ordu Merkezlidir. Fakat İstanbul’da Yaşamaktadır. Radyo Ve Televizyonculuk Sektörüne Özel İlgisi Olan DJ’imizin Daha Önceki Zamanlarda Televizyon Üzerine 1 Yıl Görev Yapmıştır.1 Senelik Televizyonculuk Görevi Üzerine Radyoculuk Sektörüne Atılmıştır. Yayınlarımızın Başından İtibaren Programlarımıza Katılarak ve Özel Konuğumuz Olarak Yayınlarımızda Bizimle Olmuştur. 1 Kasım 2013 Tarihinden İtibaren Yayın Arkasın’da Görev Yaparak Bizlerle Olan DJ’imiz Emre 2014 Yılında Yoğun İstek Üzerine 1 Nisan İtibari İle Radyomuz’a Yeni DJ’imiz Olarak Giriş Yapmıştır. Halk Radyo Ekibi Olarak Yeni DJ’imizin Başarılı Olacağına İnanıyoruz. Yeni DJ’imize Hayırlı Olsun Diyor Ve Yeni Görevinde Başarılar Diliyoruz…

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll UpScroll Up